Akcja "bezpieczny najem"

Bezpieczny najem - akcja PFRN

7/22/2014 | PFRN.pl
Sierpień i wrzesień to każdego roku najbardziej gorące miesiące dla segmentu wynajmu. Tradycyjnie największy ruch w tym czasie generują studenci, którym nie udało się znaleźć miejsca w akademiku. Niestety nieznajomość rynku, brak orientacji w cenach oraz niewiedza na temat konstrukcji umów najmu mogą rodzić spore kłopoty przyszłym najemcom. Od czego więc zacząć, aby transakcję zakończyć sukcesem i nie przysparzać sobie dodatkowych problemów?
Czytaj

Gorączka na rynku wynajmu mieszkań - rusza akcja BEZPIECZNY NAJEM PFRN 2015

8/12/2015 | PFRN
Sierpień i wrzesień to czas wzmożonych poszukiwań mieszkań do wynajmu. Jak znaleźć wymarzone lokum? Jak uniknąć pułapek i zawrzeć umowę skutecznie zabezpieczającą nasze interesy? Na te i wiele innych pytań nurtujących klientów odpowiedzą pośrednicy biorący udział w akcji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i serwisu Morizon.pl - BEZPIECZNY NAJEM. Ogólnopolska kampania skierowana do osób poszukujących ofert najmu mieszkań rusza już 15 sierpnia.
Czytaj

Ekspert radzi i odpowiada

9/8/2015 | PFRN
Jeśli zajrzeliście Państwo do tego działu to oznacza, że jesteście wynajmującymi lub najemcami na rynku nieruchomości. Bardzo możliwe, że ogół warunków w których wynajęcie nieruchomości (mieszkania) nie jest dla Was zrozumiały. Możliwe również, że macie wątpliwości lub zastanawiacie się jakie są prawa i obowiązki stron umowy najmu, jak płacić podatki od przychodów z tytułu umowy najmu? Szukacie porad lub wskazówek dotyczących waszych problemów?
Czytaj

Atrakcyjny wynajem mieszkania we wrześniu? To ostatni moment. Zrób to rzetelnie z akcją Bezpieczny Najem 2015!

9/8/2015 | PFRN
BN 2015 mapa
Minimalnie wyższe stawki czynszów, popyt mniejszy niż przed rokiem, duży wybór ofert i nie malejąca liczba oszustów – to krótki profil rynku nieruchomości dla szukających i oferujących mieszkania na wynajem w najgorętszym okresie roku. W skutecznym przeprowadzeniu transakcji pomaga im niemal 200 biur nieruchomości z całego kraju, biorących udział w akcji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i serwisu Morizon.pl „BEZPIECZNY NAJEM”. Kampania edukacyjna zakończy się 1 października.
Czytaj

BEZPIECZNY NAJEM w Warszawie - kawalerki za 1200 złotych pilnie poszukiwane

9/7/2015 | PFRN
BN 2015 tabela
Dwupokojowe lub kawalerka, najchętniej na Mokotowie, Ursynowie i w Śródmieściu, mniej niż za 1200-1700 zł miesięcznie, często w starym budownictwie, ale o dobrym standardzie. Takich ofert poszukują studenci, którzy chcą wynająć mieszkanie w Warszawie. Pomagają im pośrednicy biorący udział w ogólnopolskiej akcji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i serwisu Morizon.pl „BEZPIECZNY NAJEM”, która zakończy się 1 października. Wrzesień to ostatni dzwonek na atrakcyjny i rzetelny wynajem.
Czytaj

BEZPIECZNY NAJEM w Poznaniu - wynajmę kawalerkę w dzielnicy Grunwald

9/7/2015 | PFRN
BN 2015 mapa
Kawalerki lub mieszkania dwupokojowe, najchętniej w takich dzielnicach jak Grunwald, Rataje i Jeżyce, za 500-700 zł miesięcznie. Takich ofert poszukują studenci, którzy chcą wynająć mieszkanie w Poznaniu. Pomagają im pośrednicy biorący udział w ogólnopolskiej akcji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i serwisu Morizon.pl „BEZPIECZNY NAJEM”, która zakończy się 1 października. Wrzesień to ostatni dzwonek na atrakcyjny i rzetelny wynajem.
Czytaj

BEZPIECZNY NAJEM we Wrocławiu: kawalerki blisko Rynku

9/14/2015 | PFRN
BN 2015 tabela
Kawalerki dla par i mieszkania kilkupokojowe dla grup znajomych, najchętniej w okolicy uczelni lub Rynku oraz w przedziale 900-1400 zł miesięcznie. Takich ofert poszukują studenci, którzy chcą wynająć mieszkanie we Wrocławiu. Pomagają im pośrednicy biorący udział w ogólnopolskiej akcji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i serwisu Morizon.pl „BEZPIECZNY NAJEM”, która zakończy się 1 października. Wrzesień to ostatni dzwonek na atrakcyjny i rzetelny wynajem.
Czytaj

BEZPIECZNY NAJEM w Gdańsku - wynajmę dwa pokoje na Przymorzu

9/7/2015 | PFRN
BN 2015 mapa
Dwupokojowe lub trzypokojowe, najchętniej na Przymorzu, w dzielnicy Wrzeszcz i Śródmieściu, za 600-700 zł miesięcznie. Takich ofert poszukują studenci, którzy chcą wynająć mieszkanie w Gdańsku. Pomagają im pośrednicy biorący udział w ogólnopolskiej akcji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i serwisu Morizon.pl „BEZPIECZNY NAJEM”, która zakończy się 1 października. Wrzesień to ostatni dzwonek na atrakcyjny i rzetelny wynajem.
Czytaj

BEZPIECZNY NAJEM w Krakowie - w centrum i z własnym pokojem

9/7/2015 | PFRN
BN 2015 tabela
Mieszkania, w których każdy ma oddzielny pokój, najchętniej w centrum, za 500-550 zł miesięcznie. Takich ofert poszukują studenci, którzy chcą wynająć lokum w Krakowie. Pomagają im pośrednicy biorący udział w ogólnopolskiej akcji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i serwisu Morizon.pl „BEZPIECZNY NAJEM” ”, która zakończy się 1 października. Wrzesień to ostatni dzwonek na atrakcyjny i rzetelny wynajem.
Czytaj

O wynajmie mieszkań w Toruniu

7/22/2015 | Leszek A. Hardek
Studenci najchętniej wybierają lokalizacje w pobliżu uczelni, czyli jeśli chodzi o Toruń to głównie w pobliżu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (Bielany; os. Reja, Fałata, Zieleniec, Uniwersyteckie jak również Przedmieście Bydgoskie, Przedmieście Chełmińskie).
Czytaj

Notes

zapytaj eksperta
CCIM najlepszy program edukacyjny

Partnerzy

  • ARCHETON - projekty domów
  • Facebook nieruchomości
  • realtor.com
  • Centralny Rejestr