Rejestracja użytkownika

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych i ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fagora.Pl

Wyrażam zgodę na

Otrzymywanie wiadomości z portalu internetowego FAGORA.PL. Fagora.pl zastrzega sobie możliwość wysyłania informacji zawierających treści reklamowe do subskrybentów zarejestrowanych poprzez serwis.

Co daje rejestracja

 • Co daje rejestracja na portalu fagora.pl


  Fagora.pl to portal ogłoszeniowy zawierający unikalne oferty nieruchomości z całej Polski. Unikalność ofert gwarantuje fakt, że są to oferty od pośredników – członków Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferty prezentowane są na podstawie zawartych umów pośrednictwa z klauzulą wyłączności, co daje pewność, że są aktualne, dobrze opisane a co najważniejsze nie powtarzają się jak ma to miejsce w innych tego typu serwisach.

  Użytkownicy serwisu znajdą tu przydatne informacje dotyczące rynku nieruchomości oraz usług pośrednictwa.

  Unikalny charakter portalu fagora.pl oraz wysoka jakość merytoryczna informacji w nim się znajdujących przyczyniają się do stałego wzrostu popularności serwisu.

  Zarejestrowani użytkownicy będą otrzymywać na swoją skrzynkę atrakcyjny ze względu na swoją treść newsletter oraz mogą skorzystać z subskrypcji, która jest zamówieniem informacji o najnowszych ofertach z ich zakresu poszukiwania. Mają również dostęp do treści niektórych artykułów czy felietonów dostępnych jedynie dla osób zarejestrowanych na portalu.
   

  Każdy zarejestrowany użytkownik może zdefiniować dowolną ilość zakresów poszukiwanej nieruchomości a następnie zarządzać każdą z nich z osobna.

  Aby skorzystać z tych możliwości, zarejestruj się już dziś!

  Rejestracja jest bezpłatna.
   
  Serdecznie zapraszamy...
   
   
   

Notes

centralny rejestr pośredników i zarządców
CCIM najlepszy program edukacyjny

Partnerzy

 • Centralny Rejestr
 • Facebook nieruchomości
 • realtor.com
 • ARCHETON - projekty domów